Kombii & IRA. NOWY JORK

Event details

  • 21 marca 2020
  • 8:00 PM
  • Melrose Ballroom, 3608 33rd St, Queens, NY 11106
Legendy polskiej muzyki rockowej na koncercie w Nowym Jorku! Już 21 marca wystąpią dla Was zespoły Kombii i IRA. Przeboje takie jak „Słodkiego miłego życia” czy „Ona jest ze snu” oraz wytrawni muzycy z Grzegorzem Skawińskim i Arturem Gadowskim na czele, są gwarancją wyśmienitej zabawy. Zapraszamy do zakupu biletów już teraz – tylko do końca lutego bilety w takiej cenie!

KUP BILET WCZEŚNIEJ I ZAOSZCZĘDŹ

Promocyjne ceny biletów tylko do końca lutego!

Rodzaj biletu Cena Liczba Cart
Standard ticket - II pula $60
Kup teraz
VIP ticket - II pula $100
Kup teraz

 

Bilety VIP

Posiadając bilet VIP będziesz się bawić na balkonie, gdzie jest ekstra widoczność. Dodatkowo posiadacze biletów VIP mogą zarezerwować stolik. W tym celu prosimy o kontakt z klubem pod numerem +1 718 255 6921

Ograniczona liczba biletów VIP!

 

 

INFO O KONCERCIE

Melrose Ballroom, 3608 33rd St, Queens, NY 11106

Drzwi: 8 PM

Wstęp od 21 lat

Wstęp na koncert tylko z biletem. Nie doszedł bilet? Sprawdź tutaj co zrobić >

IRA to polski zespół rockowy, jeden z najpopularniejszych i najbardziej „kasowych” polskich zespołów lat 90., mający na koncie trzy złote płyty i jedną platynową. Powstał w 1987 roku, a zadebiutował w roku 1988, na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Pierwsza płyta zespołu – „IRA” – ukazała się w 1989 roku. Wydana w roku 1991 płyta „Mój dom”, a następnie „1993” i koncertowa „Live” odniosły niebywały sukces, zapewniając grupie awans do grona czołówki polskich zespołów rockowych. Pochodzące z tych albumów przeboje, takie jak: „Nadzieja”, „Mój dom”, „Bierz mnie”, „Wiara”, czy „California” do dziś rozgrzewają publiczność podczas koncertów zespołu.

W 1996 roku, po wydaniu płyty „Ogrody”, z zespołu odszedł gitarzysta i współzałożyciel, Kuba Płucisz, a kilka miesięcy później IRA zawiesiła działalność.

Po 7 latach przerwy grupa wróciła na scenę. W 2003 roku IRA obchodziła 15-lecie istnienia. Z tej okazji, w Amfiteatrze w Radomiu odbył się wielki koncert jubileuszowy, który zgromadził blisko 7 000 fanów! Rok 2003 przyniósł też zmiany personalne w szeregach zespołu. Do składu dołączyli gitarzyści Marcin Bracichowicz, Maciej Gładysz oraz Sebastian Piekarek.

W maju 2016 zespół wydał płytę „MY”, która w październiku uzyskała status “Złotej Płyty”, a promujący wydawnictwo pierwszy singiel “Wybacz” w sierpniu 2016 uzyskał status “Platynowego Singla”. Aktualnie płytę promuje kolejna kompozycja “Wymyśleni”, która z powodzeniem podbija serca słuchaczy.

 

KOMBII – to kontynuacja działalności jednej z najpopularniejszych grup polskiego pop rocka. Od 2003 roku tworzą nowe przeboje takie jak „Pokolenie” czy „Awinion” wrócili na szczyty list przebojów w Polsce.

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Z różnych przyczyn nie został zaproszony do współpracy Sławomir Łosowski (czwarty założyciel Kombi). Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: „Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Nasze randez-vous”, „Kochać cię za późno”, „Nie ma zysku”, „Black and white” w nowych aranżacjach.

W 2006 roku Grzegorz Skawiński, Waldemar Tkaczyk i Jan Pluta obchodzili 30-lecie pracy artystycznej. W tym czasie, dzięki sprzedaży 145 tys. płyt, album „c.d.” pokrył się podwójną platyną, która wręczona została podczas Festiwalu Jedynki w Sopocie, gdzie KOMBII zagrało recital pod hasłem „Pokolenie KOMBII„. Kolejne wyróżnienie, to nagroda za najlepszą płytę „c.d.” podczas Gali Eska Music Awards.