Szanowni Państwo,

Jesteśmy w stałej komunikacji z zespołami Kombii oraz Zespół IRA w Polsce i razem z nimi na bieżąco monitorowaliśmy sytuację przez kilka ostatnich dni.

Decyzja Prezydenta Trumpa o zawieszeniu przyjazdów z Europy, nie pozostawia nam nic innego niż ogłosić tą smutną wiadomość już teraz.

„Wszyscy zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji związanej z rozprzestrzenianiem korono wirusa na całym świecie. W tych trudnych dla wielu chwilach, musimy zachować rozsądek, dlatego że tylko skoordynowane i wspólne działania mogą doprowadzić do zminimalizowania i zwalczenia tej choroby. Kierując się bezpieczeństwem nas wszystkich – zespołów, fanów, organizatorów i pracowników sal w których miałby organizowane koncerty zespołów IRA oraz KOMBII jesteśmy wspólnie zmuszeni do zmiany dat koncertów. Na całym świecie przekładane lub odwoływane są masowe imprezy tego typu: koncerty, targi, wydarzenia sportowe i kulturalne. Zapewne zdajecie sobie sprawę z powagi tej decyzji. Wszystko jest przygotowane na koncerty i przyjęcie zespołów w USA. Decyzja, jest tym trudniejsza, bo widzimy jak duże jest zainteresowanie z Państwa strony.

Po wspólnych ustaleniach z zespołami, dla których to jeszcze trudniejsza sprawa w związku na sytuację w Polsce, musieliśmy ustalić finalną decyzję.

Wszystkie bilety zachowują swoją ważność.

Wspólnie z zespołami, czekamy na rozwój sytuacji i już planujemy kolejny termin, który może być bardzo blisko, ale jest uzależniony od sytuacji na świecie związanej z tą chorobą.

Prosimy o wyrozumiałość, ale uwierzcie, że kierujemy się tylko naszym wspólnym dobrem i ochroną Waszego zdrowia.

Będziemy na bieżąco informować o zmianach w sytuacji”.

Dziękujemy za wyrozumiałość. Uważajcie na siebie.
Organizatorzy wraz z zespołami IRA & KOMBII.